Plavání pro kojence, batolata a rodiče s dětmi, plavání pro pokročilé, Aquaerobic, Těhobic (cvičení pro těhotné), Cvičení na gymbalónech, Angličtina (od 2 - 16 let), Plavání pro mateřské školy, Zájezdy s malými dětmi, Dětský bar a párty, Prodej plaveckých potřeb a výrobků HIPP.


         
město MOST
kandidát na
Evropské město sportu 2015


ORGANIZUJEME ZÁJEZDY

Příměstský tábor
s plaváním a angličtinou
MontimerNATÁČENÍ POD VODOU

Každý měsíc natáčíme pod vodou, které si můžete domluvit "u stolečku"

Šajner MostPREZENTACE - LETÁČKY

Format Adobe Acrobat preview Aquachobotničky s.r.o.
Format Adobe Acrobat preview Aquaerobic senioři
Format Adobe Acrobat preview Aquaerobic dospělí
Format Adobe Acrobat preview Naše menu 
TĚHOBIK + předporodní kurz

    Předporodní kurz začíná sezením s porodní asistentkou, která Vám dá informace o porodu a všem, co s ním souvisí. Dále následuje cvičení ve vodě.
    Těhobik je zábavná forma cvičení, která využívá přirozeného odporu a vztlaku vody a představuje nenásilnou, ale velmi účinnou formu zátěže. Cvičení pro nastávající maminky je formou protažení i posílení celého těla. Nácvik správného dýchání, posílení pánevního dna i protažení i uvolnění celého těla ve vodě.
    Kombinace nácviku vybraných plaveckých technik, dechových cvičení a cviku léčebné tělesné výchovy pro těhotné, prováděných ve vodním prostředí. Cílem je udržet organismus těhotné ženy v dobré fyzické a psychické kondici, eliminovat změny, které těhotenství a porod organismu ženy přinášejí a připravit těhotné na zátěž související s porodem tak, aby jeho průběh byl co nejlepší a těhotnou maminku ani plod zbytečně nevyčerpal. Porod by se měl stát pro ženu významným životním zážitkem a ne nepříjemnou epizodou, na kterou bude chtít rychle zapomenout. Voda těhotným usnadňuje pohyb, protože tělo nadlehčuje a nedochází tedy k překonávání gravitace. Cvičení ve vodě je intenzivnější překonáváním odporu vody, a tak dochází k lepšímu procvičení určitých svalových skupin. Zaměřujeme se na posílení břišních svalů, prsních svalů, posílení svalu pánevního dna a jejich uvolnění, správné držení těla,zabraňuje a snižuje vznik křečových žil, udržuje a zvyšuje vitální kapacitu plic a podporuje střevní peristaltiku. Přináší značnou úlevu ženám s bolestmi zad a kloubů .
    Výhody: masážní efekt při působení vody na povrch těla, Fyzické a psychické uvolnění při relaxačních cvičeních s hudbou, nehrozí přehřátí organismu ženy, minimální možnost poranění ženy, zcela úplné odlehčení kloubu a páteře minimální ztráta tekutin a minerálu potem, tonizuje žilní systém – částečná prevence tvorby varixu a hemeroidů, jediná možnost využití polohy na břiše, Začít cvičit mohou ženy po 12. týdnu těhotenství až do porodu.


Těšíme se na Vás
V případě zájmu volejte na Tel.:
+ 420 606 523 895 nebo 602 101 007

e-mail: techlovska@seznam.cz


 

       

aktualizace 2023 © ACCEPTED
accepted@email.cz