Plavání pro kojence, batolata a rodiče s dětmi, plavání pro pokročilé, Aquaerobic, Těhobic (cvičení pro těhotné), Cvičení na gymbalónech, Angličtina (od 2 - 16 let), Plavání pro mateřské školy, Zájezdy s malými dětmi, Dětský bar a párty, Prodej plaveckých potřeb a výrobků HIPP.


         
město MOST
kandidát na
Evropské město sportu 2015


ORGANIZUJEME ZÁJEZDY

Příměstský tábor
s plaváním a angličtinou
MontimerNATÁČENÍ POD VODOU

Každý měsíc natáčíme pod vodou, které si můžete domluvit "u stolečku"

Šajner MostPREZENTACE - LETÁČKY

Format Adobe Acrobat preview Aquachobotničky s.r.o.
Format Adobe Acrobat preview Aquaerobic senioři
Format Adobe Acrobat preview Aquaerobic dospělí
Format Adobe Acrobat preview Naše menu 
NAROZENINOVÁ PÁRTY

    Slaví Vaše děti narozeniny a Vy pro ně plánujete dětskou párty? Chcete to mít bez starostí a bez velikého úklidu? Nechte to vše na nás a my Vám připravíme narozeninovou párty na kterou budou oslavenci i jejich kamarádi dlouho nadšeně vzpomínat.
    Oslava narozenin pro děti – to je velký den, se kterým Vám rádi pomůžeme. Zajistíme výzdobu, zábavný program v bazénu i na suchu pod vedením našich animátorek. Oslavy pořádáme pro menší i větší děti, dětská oslava narozenin je totiž naše specialita.
    Jak narozeninová párty probíhá? Nejdříve se jde do bazénu, kde si děti užijí plno zábavy a her s animátorkou, poté následuje sfoukávání svíček s ochutnávkou dortíku. Nadále děti popřejí oslavenci, pak následuje malování na obličej atd… Na závěr děti hledají schovaný poklad se sladkou odměnou.


Těšíme se na Vás
V případě zájmu volejte na Tel.:
+ 420 606 523 895 nebo 602 101 007

e-mail: techlovska@seznam.cz


 

       

aktualizace 2023 © ACCEPTED
accepted@email.cz