Plavání pro kojence, batolata a rodiče s dětmi, plavání pro pokročilé, Aquaerobic, Těhobic (cvičení pro těhotné), Cvičení na gymbalónech, Angličtina (od 2 - 16 let), Plavání pro mateřské školy, Zájezdy s malými dětmi, Dětský bar a párty, Prodej plaveckých potřeb a výrobků HIPP.


         
město MOST
kandidát na
Evropské město sportu 2015


ORGANIZUJEME ZÁJEZDY

Příměstský tábor
s plaváním a angličtinou
MontimerNATÁČENÍ POD VODOU

Každý měsíc natáčíme pod vodou, které si můžete domluvit "u stolečku"

Šajner MostPREZENTACE - LETÁČKY

Format Adobe Acrobat preview Aquachobotničky s.r.o.
Format Adobe Acrobat preview Aquaerobic senioři
Format Adobe Acrobat preview Aquaerobic dospělí
Format Adobe Acrobat preview Naše menu 
A Q U A C H O B O T N I C K Y

    Chcete, aby vaše miminko mělo kladný vztah k vodě? Chcete si zpestřit denní režim na mateřské dovolené? Přijďte k nám, bereme kojence již od 6 měsíců. V bazénu pod vedením zkušené lektorky se naučíte manipulovat s dětmi ve vodě, naučíte se jak dovést miminko k úplnému zanoření pod vodu a dovednosti, které získáte, budeme dále společně rozvíjet a zdokonalovat.
    Naším cílem jsou šťastné a dobře prospívající děti a spokojení rodiče. Kurzy plavání probíhají citlivě a formou her, za pomoci říkadel, písniček a speciálních plaveckých pomůcek. Během kurzů se děti naučí orientaci nad i pod vodou, splývavé polohy na zádech i na bříšku, skoky a šipky do vody s potopením a vyplaváním na hladinu, základy plaveckých stylů, prvky sebezáchrany a hlavně se naučí cítit se ve vodě bezpečně a přitom z ní mít respekt. Po zvládnutí základních prvků sebezáchrany a základních plaveckých dovedností plynule navazujeme plaváním dětí do tří let s rodiči a od tří let věku dítěte bez rodičů, kde se naučí základní plavecké způsoby, jako je znak, kraul, prsa a motýlek.
    Proč začít s dětmi plavat?
    Při plavání prohloubíte vzájemné citové vazby mezi dítětem a rodičem, také budete u svého děťátka rozvíjet psychomotorické schopnosti. Plaváním podporujete správné zakřivení páteře, posílení zádových svalů, rozvoj rovnováhy, koordinaci pohybů a orientační schopnosti dítěte. Kojenecké plavání napomáhá k posílení imunitního systému a celkové odolnosti organismu. Po plavání budou mít děti větší chuť k jídlu a dosáhnou kvalitnějšího spánku, který je důležitý při vývoji miminka. Děti se na plavání naučí spolupracovat, soustředit se a také se připravují na vstup do kolektivu a mateřských škol.


B A Z É N


    Bazén je vyhřívaný na 30 - 32°C. Naše voda je upravena zcela novou technologií - UV biolampou, která je schopna ničit veškeré škodlivé mikroorganismy a chloru je proto ve vodě minimum.
- Bazén je pravidelně kontrolován hygienickou službou, odběry vody probíhají každých 14 dní. (běžné bazény jsou kontrolovány pouze jednou měsíčně).


Těšíme se na Vás
V případě zájmu volejte na Tel.:
+ 420 606 523 895 nebo 602 101 007

e-mail: techlovska@seznam.cz


 

       

aktualizace 2023 © ACCEPTED
accepted@email.cz