Plavání pro kojence, batolata a rodiče s dětmi, plavání pro pokročilé, Aquaerobic, Těhobic (cvičení pro těhotné), Cvičení na gymbalónech, Angličtina (od 2 - 16 let), Plavání pro mateřské školy, Zájezdy s malými dětmi, Dětský bar a párty, Prodej plaveckých potřeb a výrobků HIPP.


         
město MOST
kandidát na
Evropské město sportu 2015


ORGANIZUJEME ZÁJEZDY

Příměstský tábor
s plaváním a angličtinou
MontimerNATÁČENÍ POD VODOU

Každý měsíc natáčíme pod vodou, které si můžete domluvit "u stolečku"

Šajner MostPREZENTACE - LETÁČKY

Format Adobe Acrobat preview Aquachobotničky s.r.o.
Format Adobe Acrobat preview Aquaerobic senioři
Format Adobe Acrobat preview Aquaerobic dospělí
Format Adobe Acrobat preview Naše menu 
N O V É     H Á R O

    Zapojili jsme se do sbírky NOVÉ HÁRO, u nás si můžete zakoupit náramky, řetízky a hřeben. Nákupem podpoříte výrobu paruky pro onkologické děti. Nadaci předáváme i ostříhaná vlasy, které poté předáme nadaci.

    Jak pomoc probíhá?

    Nové háro pomáhá v rámci celé ČR. Po kontaktování se vydáme za dítětem k němu domů, nebo do nemocnice, kde si vezmeme míry na novou paruku a když je hotová, tak ji jezdíme i osobně předat. Snažíme se o to, aby mělo dítě cestu k novým vláskům co nejsnadnější. Úžasné také je, že jsme schopni nabídnout možnost výroby paruky přímo z ostříhaných vlasů malého pacienta. Pocit vlastních vlasů je tak úplně dokonalý!Pojďte s námi umožnit onkologicky nemocným dětem projít léčbou důstojně a v lepších podmínkách! Pomozme jim zase nachvilku zapomenout na jejich trápení, přiblížit se tomu pocitu, kdy bylo ještě vše „normální“. Věřte nebo ne, ale dobrý psychický stav je klíčový pro proces uzdravení. Podpořením výroby nových paruk na míru onkologicky nemocným dětem to umožníte. Pojďme tedy společně malé i velké bojovníky podpořit v jejich cestě za uzdravením!

    Moc děkujeme

    Darované vlasy by měly být delší než 30 centimetrů a to v plné délce.
    Plná délka znamená bez prořídlých konečků, takže v plné hustotě.
    Děti, pro které paruky vyrábíme, většinou chtějí svoje nové háro co nejdelší. Jelikož 5 až 8 centimetrů z délky vlasu zabere zpracování, tedy připevnění vlasu pomocí uzlíku do tylové čepičky, nejčastěji musíme sahat pro vlasy delší než 30 centimetrů. Požadovaná délka darovaných vlasů je tedy stanovena z tohoto důvodu – nikoliv proto, že bychom chtěli dárcům zbytečně stříhat dlouhé vlasy.

    Neposílejte nám prosím vlasy kratší než 30 centimetrů. Pokud nám je zašlete, budeme nuceni je zlikvidovat (vyhodit) z kapacitních důvodů skladu a časové náročnosti evidence. Vlasy ani není možné poslat zpět, proto si odeslání rozmyslete. Není nutné s námi délku darovaných vlasů konzultovat či o ní smlouvat. Ani zdravé a přírodní vlasy kratší než je 30 cm nevyužijeme. Vhodné a dokonce ty nejlepší, jsou vlasy od dětí, avšak i ty musí mít délku minimálně 30 cm.


Těšíme se na Vás
V případě zájmu volejte na Tel.:
+ 420 606 523 895 nebo 602 101 007

e-mail: techlovska@seznam.cz


 

       

aktualizace 2023 © ACCEPTED
accepted@email.cz