Dětský bar
 
Barevnou cukrárnu, kde by maminky mohly třeba i ohřát svým ratolestem jídlo anebo je posadit na nočník, asi hned tak v každém městě nenajdete. Proto jsme nedávno otevřeli bar U chobotniček, který s bazénkem bezprostředně sousedí.

Bar U chobotniček hýří barvami, které jsou sladěny do harmonizujících tónů a vyzařují přívětivou atmosféru. U baru, kde dostanete zmrzlinu, oplatky, kávičku a další laskominy, je i mikrovlnná trouba, kde si maminky můžou ohřát jídlo a nakrmit své ratolesti. Na toaletě nechybí přebalovaní pult a pochopitelně nočník. K dispozici jsou tu i ohrádky, chodítka, stan a spousta dalších hraček. Přes léto přibude venku i bazének a posezení. Kouřit se tu nesmí. Koná se zde také prodej levného oblečení z Anglie.

Kromě narozeninových párty a denního baru pro maminky (i nastávající maminky) a tatínky s dětmi tu pořádáme semináře o zdravé výživě, nemocech, očkování a o kojenecké výchově. Pochopitelně, bar mohou navštěvovat i rodiče, kteří s dětmi na plavání nechodí. Prostě se jen jdou kolem projít a dostanou na něco chuť...(čerstvá zmrzlina, nanuky, saláty, bagety, nápoje - chlazené od firmy Coca-Cola a výbornou Italskou kávu PIAZZA)

K příjemnému posezení Vám dětský bar nabízí ještě tyto nadstandardní služby:
- ochutnávky a prodej výrobků firmy

POZOR!! ZAJÍMAVÉ CENOVÉ ZVÝHODNĚNÍ A ŠIROKÝ SORTIMENT:
-  semináře s lékaři, psychology, prodejci dětské kosmetiky a výživy, semináře s celkovou proměnou pod odborným dohledem vizážistek, stylistek a kadeřnic.